تنیس اوپن استرالیا؛ تنیسور فرانسوی شگفتی ساز شد

به گزارش وبلاگ حسامم، تهران (پانا) در ادامه دیدارهای تنیس اوپن استرالیا، تنیسور فرانسوی که رنکنیگ 209 دنیا را دارد توانست اولین شگفتی بخش مردان را ثبت کند.

تنیس اوپن استرالیا؛ تنیسور فرانسوی شگفتی ساز شد

مرحله اول تنیس اوپن استرالیا 2021 در بخش مردان با برگزاری 9 بازی پیگیری شد.

بنوآ پر از فرانسه نفر شماره 28 دنیا در ملاقات با ایگور گراسیموف از بلاروس با رنکنیگ 78 تن به شکست داد و از درو رقابت ها کنار رفت.

در طولانی ترین ملاقات این دوره از رقابت ها که 3 ساعت 32 دقیقه طول کشید، کیمر کوپیانس از بلژیک با رنکنیگ 178، شب سختی را برای جیری وسلی از جمهوری چک با رنکنیگ 69 رقم زد اما انتها در این دوئل نفس گیر، تنیسور اهل جمهوری چک بود که به پیروزی 3 بر 2 رسید.

یاسوکاتا اوچیاما از ژاپن با رنکنیگ 106 روبروی اوگو هامبرت از فرانسه با رنکینگ 32 ایستاد و تن به شکست 3 بر یک داد تا این تنیسور فرانسوی بتواند انتقام شکست 3 سال پیش را بگیرد.

اما یکی از مهم ترین اتفاقات ملاقاتهای امروز را تنیسور فرانسوی رقم زد. الکساندر مولر که رنکنیگ 209 دنیا را دارد در ملاقات با خوآن ایگناسیو لئوناردو از آرژانتین با رنکنیگ 82 به پیروزی 3 بر یک رسید و اولین شگفتی بخش مردان را خلق کرد.

کی نیشیکوری از ژاپن با رنکنیگ 41 دنیای در ملاقات با پایلو کارنیو از اسپانیا با رنکنیگ 16 تن به شکست 3 بر صفر داد، نتیجه ای که باعث شد تا کارنیو انتقام شکست 2 سال پیش را از نیشیکوری بگیرد. فرانسیس تیافو آمریکایی هم با رنکنیگ 62 دنیا مقابل استفانو تراواگلیا از ایتالیا با رنکنیگ 71 با همین نتیجه به پیروزی رسید.

گریگور دیمیتروف از بلغارستان با رنکنیگ 19 دنیا در جدال با مارین چیلیچ از کرواسی با رنکنیگ 43 با برد 3 بر صفر زمین را ترک کرد. دومنیک کوپفر از آلمان با رنکینگ 68 هم مقابل هوگو دلین از بولیوی با همین نتیجه برنده شد.

دیگر بازی امروز که دقایقی قبل تمام شد هم نتیجه مشابه دو بازی قبل داشت. فلیکس آئوگر آلیاسیمه از کانادا با رنکنیگ 21 دنیا در ملاقات با دسریک مارسل استب از آلمان با رنکنیگ 128 به فزونی رسید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تنیس اوپن استرالیا؛ تنیسور فرانسوی شگفتی ساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنیس اوپن استرالیا؛ تنیسور فرانسوی شگفتی ساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید