اعلام حمایت شورای کشتی آسیا از ایران در نامه تورلیخانوف به دبیر

به گزارش وبلاگ حسامم به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دولت تورلیخانوف رئیس شورای کشتی آسیا در نامه ای به فدراسیون کشتی ضمن ابراز همبستگی، حمایت خود را از جامعه کشتی کشورمان اظهار داشت.

اعلام حمایت شورای کشتی آسیا از ایران در نامه تورلیخانوف به دبیر

متن نامه ارسالی به توضیح زیر است:

آقای دبیر عزیز

همه گیری ویروس کووید 19 (کرونا) شرایطی حقیقتاً غیرقابل پیش بینی را رقم زده که همه ما را تحت تأثیر قرار داده است. قلب های ما برای تمام آنهایی که مستقیم یا غیر مستقیم تحت تأثیر این ویروس قرار گرفتند می تپد. در این دوران سخت و سخت آرزوی من سلامتی و حال خوش برای شما و تمامی عزیزانتان است. در این شرایط سخت اینکه با هم در تماس باشیم اهمیت بسزایی دارد. به شما اطمینان می دهم که همواره می توانید روی حمایت بی دریغ من حساب کنید.

علاوه بر این اجازه بدهید این نکته را هم اضافه کنم که شورای کشتی آسیا مثل همه سازمان ها تمامی کوشش خود را بکار گرفته است تا از سلامت و ایمنی ورزشکاران، داوران، کارکنان و خانواده هایشان حفاظت کند. ما تمامی پیشنهادات اتحادیه جهانی کشتی و سایر سازمانهای جهانی مربوطه را تمام و کمال رعایت می کنیم تا از ایجاد یک محیط امن برای همگان اطمینان حاصل گردد.

لحظاتی چون این، به ما خاطر نشان می نماید که ما همه به هم وابسته هستیم. ما باید با صبر، دلسوزی و درک، بهترین های خودمان را ارائه کنیم. با وجود تمامی مشکلاتی که با آنها روبرو هستیم اجازه بدهید یکبار دیگر به شما اطمینان بدهم که شورای کشتی آسیا و شخص من خود را کاملاً متعهد به حمایت تمام قد از خانواده کشتی در این شرایط می دانیم. در خاتمه از جانب شورای کشتی آسیا برای همه شما آرزوی بهترین ها را دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام حمایت شورای کشتی آسیا از ایران در نامه تورلیخانوف به دبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حمایت شورای کشتی آسیا از ایران در نامه تورلیخانوف به دبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید